Technologie Growatt_logo-copy.png (344×81)

Pro dodávku našich systémů fotovoltaických elektráren využíváme kompletní technologii od značky Growatt. Realizujeme síťové i hybridní varianty FVE. Pro náročnější klienty jsme schopni nainstalovat a zprovoznit jakékoliv systémové regulace přes zařízení Groboost.

Naším dodavatelem těchto komponentů je česká společnost SOLSOL, s.r.o. se sídlem v Brně.

Síťová varianta

FVE obecně pracuje na principu bez využítí fyzického akumulátorového úložiště. Instaluje se v případě, kdy se FVE propojí s nabízenou službou "virtuální baterie" ze strany ČEZ Prodej, a.s. Pro přeměnu stejnosměrného napětí se instaluje síťová verze měniče napětí Growatt řady MOD.

Více

Hybridní varianta bez baterií

FVE obecně pracuje na principu bez využítí fyzického akumulátorového úložiště. Instaluje se v případě, kdy se FVE propojí s nabízenou službou "virtuální baterie" ze strany ČEZ Prodej, a.s. Hlavní rozdíl od síťové varianty je využití hybridního měniče Growatt řady SPH, který v budoucnu umožní připojení akumulátorového úložiště.

Více

Hybridní varianta s baterií

FVE obecně pracuje na principu s využitím fyzického akumulátorového úložiště, kdy se maximalizuje zisk vlastní výroby instalované technologie. Pro tuto variantu se využívá hybridní měnič Growatt řady SPH a akumulátorové úložiště Growatt řady ARK.

Více